naar Homepagina
  1. Speelschema WK Vrouwen 2019

Speelschema WK Vrouwen 2019

Voor de tweede keer in de historie hebben de OranjeLeeuwinnen zich geplaatst voor het WK. Na Canada in 2015 zijn de Oranjevrouwen volgend jaar zomer present op het mondiale eindtoernooi in Frankrijk. Sunweb Sports & Events zal naar de wedstrijden arrangementen inclusief tickets en hotel/vervoer aanbieden. In dit artikel staat alles wat je nú al moet weten over het WK. Lees gauw verder!

Waar en wanneer wordt er gespeeld?
De FIFA Women's World Cup 2019 vindt van 7 juni tot en met 7 juli plaats in negen steden. Valenciennes, Reims, Le Havre, Rennes, Lyon, Grenoble, Nice, Montpellier en Parijs zijn de steden waar de OranjeLeeuwinnen volgend jaar zomer mogelijk naar toe gaan. De openingswedstrijd wordt gespeeld in het Parc des Princes in Parijs, de finale in het Parc Olympique Lyonnais in - zoals de naam reeds doet vermoeden - Lyon. Bekijk hier onder het speelschema.

Speelschema WK Voetbal vrouwen 2019 - Frankrijk:

Groep Tijd Wedstrijd Stadion
Vrijdag 7 juni
Group A / Match 1 21:00 [A1] Frankrijk - Zuid-Korea [A2] Parc des Princes, Paris
Zaterdag 8 juni
Group A / Match 2 15:00 [A3] Noorwegen - Nigeria [A4] Stade Auguste Delaune, Reims
Group B / Match 3 21:00 [B1] Duitsland - China [B2] Roazhon Park, Rennes
Group B / Match 4 18:00 [B3] Spanje - Zuid-Afrika [B4] Stade Océane, Le Havre
Zondag 9 juni
Group C / Match 5 13:00 [C1] Australië - Italië [C2] Stade du Hainaut, Valenciennes
Group C / Match 6 15:30 [C3] Brazilië - Jamaica [C4] Stade des Alpes, Grenoble
Group D / Match 7 18:00 [D1] Engeland - Schotland [D2] Stade de Nice, Nice
Maandag 10 juni
Group D / Match 8 18:00 [D3] Argentinië - Japan [D4] Parc des Princes, Paris
Group E / Match 9 21:00 [E1] Canada - Kameroen [E2] Stade de la Mosson, Montpellier
Dinsdag 11 juni
Group E / Match 10 15:00 [E3] Nieuw-Zeeland - NEDERLAND [E4]
Boek je arrangement voor deze wedstrijd >
Stade Océane, Le Havre
Group F / Match 11 21:00 [F1] Verenigde Staten - Thailand [F2] Stade Auguste Delaune, Reims
Group F / Match 12 18:00 [F3] Chili - Zweden [F4] Roazhon Park, Rennes
Woensdag 12 juni
Group A / Match 13 21:00 [A1] Frankrijk - Noorwegen [A3] Stade de Nice, Nice
Group A / Match 14 15:00 [A4] Nigeria - Zuid-Korea [A2] Stade des Alpes, Grenoble
Group B / Match 15 18:00 [B1] Duitsland - Spanje [B3] Stade du Hainaut, Valenciennes
Donderdag 13 juni
Group B / Match 16 21:00 [B4] Zuid-Afrika - China [B2] Parc des Princes, Paris
Group C / Match 17 18:00 [C1] Australië - Brazilië [C3] Stade de la Mosson, Montpellier
Vrijdag 14 juni
Group C / Match 18 21:00 [C2] Italië - Jamaica [C4] Stade Auguste Delaune, Reims
Group D / Match 19 18:00 [D1] Engeland - Argentinië [D3] Stade Océane, Le Havre
Group D / Match 20 15:00 [D4] Japan - Schotland [D2] Roazhon Park, Rennes
Zaterdag 15 juni
Group E / Match 21 21:00 [E1] Canada - Niew-Zeeland [E3] Stade des Alpes, Grenoble
Group E / Match 22 18:00 [E4] NEDERLAND - Kameroen [E2]
Boek je arrangement voor deze wedstrijd >
Stade du Hainaut, Valenciennes
Zondag 16 juni
Group F / Match 23 15:00 [F1] Verenigde Staten - Chili [F3] Parc des Princes, Paris
Group F / Match 24 18:00 [F4] Zweden - Thailand [F2] Stade de Nice, Nice
Maandag 17 juni
Group A / Match 25 21:00 [A4] Nigeria - Frankrijk [A1] Roazhon Park, Rennes
Group A / Match 26 21:00 [A2] Zuid-Korea - Noorwegen [A3] Stade Auguste Delaune, Reims
Group B / Match 27 18:00 [B4] Zuid-Afrika - Duitsland [B1] Stade de la Mosson, Montpellier
Group B / Match 28 18:00 [B2] China - Spanje [B3] Stade Océane, Le Havre
Dinsdag 18 juni
Group C / Match 29 21:00 [C4] Jamaica - Australië [C1] Stade des Alpes, Grenoble
Group C / Match 30 21:00 [C2] Italië - Brazilië [C3] Stade du Hainaut, Valenciennes
Woensdag 19 juni
Group D / Match 31 21:00 [D4] Japan - Engeland [D1] Stade de Nice, Nice
Group D / Match 32 21:00 [D2] Schotland - Argentinië [D3] Parc des Princes, Paris
Donderdag 20 juni
Group E / Match 33 18:00 [E4] NEDERLAND - Canada [E1]
Boek je arrangement voor deze wedstrijd >
Stade Auguste Delaune, Reims
Group E / Match 34 18:00 [E2] Kameroen - Nieuw-Zeeland [E3] Stade de la Mosson, Montpellier
Group F / Match 35 21:00 [F4] Zweden - Verenigde Staten [F1] Stade Océane, Le Havre
Group F / Match 36 21:00 [F2] Thailand - Chili [F3] Roazhon Park, Rennes

Knockout fase:

Datum Tijd Wedstrijd Stadion
Ronde 16
Zaterdag 22 juni 18:30 MATCH 37:  [2A] v [2C] Stade de Nice, Nice
Zaterdag 22 juni 15:00 MATCH 38:  [1B] v [3ACD] Stade des Alpes, Grenoble
Zondag 23 juni 17:30 MATCH 39:  [1D] v [3BEF] Stade du Hainaut, Valenciennes
Zondag 23 juni 21:00 MATCH 40:  [1A] v [3CDE] Stade Océane, Le Havre
Maandag 24 juni 18:00 MATCH 41:  [2B] v [1F] Stade Auguste Delaune, Reims
Maandag 24 juni 21:00 MATCH 42:  [2F] v [2E] Parc des Princes, Paris
Dinsdag 25 juni 18:00 MATCH 43:  [1C] v [3ABF] Stade de la Mosson, Montpellier
Dinsdag 25 juni 21:00 MATCH 44:  [1E] v [2D] Roazhon Park, Rennes
Kwart Finales
Donderdag 27 juni 21:00 MATCH 45:  [W37] v [W39] Stade Océane, Le Havre
Vrijdag 28 juni 21:00 MATCH 46:  [W40] v [W41] Parc des Princes, Paris
Zaterdag 29 juni 15:00 MATCH 47:  [W43] v [W44] Stade du Hainaut, Valenciennes
Zaterdag 29 juni 18:30 MATCH 48:  [W38] v [W42] Roazhon Park, Rennes
Halve Finales
Dinsdag 2 juli 21:00 MATCH 49:  [W45] v [W46] Stade de Lyon, Lyon
Woensdag 3 juli 21:00 MATCH 50:  [W47] v [W48] Stade de Lyon, Lyon
Finale voor 3e plaats
Zaterdag 6 juli 17:00 MATCH 51:  [L49] v [L50] Stade de Nice, Nice
Finale
Zondag 7 juli 17:00 MATCH 52:  [W49] v [W50] Stade de Lyon, Lyon
Telefoon 088 - 10 30 750
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
Sunweb Sports & Events
Sunweb Sports & Events

Email info@sunwebsportsevents.nl
Telefoon +31 (0)88 10 30 750
KvK 05059071
BTW nr. NL805657915B01
IBAN NL96 RABO 0345 5999 18
21:40:06 | 0,06 | sunwebsportsevents | NMT-WEB-119 TourWeb © NetMatch