naar Homepagina
  1. Speelschema EK 2020

Speelschema EK 2020

 

Speelschema EURO2020 | Groepsfase

Groep Tijd Wedstrijd Speelstad Uitslag 
Vrijdag 12 juni
Groep A 21:00 [A1]  -  [A2] Rome  
Zaterdag 13 juni
Groep A nnb [A3] - [A4] Bakoe  
Groep B nnb [B3] - [B4] Sint-Petersburg  
Groep B nnb [B1] - [B2] Kopenhagen  
Zondag 14 juni
Groep C nnb [C3] - [C4] Boekarest  
Groep C nnb [C1] - [C2] Amsterdam  
Groep D nnb [D1] - [D2] Londen  
Maandag 15 juni
Groep D nnb [D3] - [D4] Glasgow  
Groep E nnb [E3] - [E4] Dublin  
Groep E nnb [E1] - [E2] Bilbao  
Dinsdag 16 juni
Groep F nnb [F3] - [F4] München  
Groep F nnb [F1] - [F2] Boedapest  
Woensdag 17 juni
Groep A nnb [A2] - [A4] Rome  
Groep A nnb [A1] - [A3] Bakoe  
Groep B nnb [B1] - [B3] Sint-Petersburg  
Donderdag 18 juni
Groep B  nnb [B2] - [B4] Kopenhagen  
Groep C nnb [C2] - [C4] Boekarest  
Groep C nnb [C1] - [C3] Amsterdam  
Vrijdag 19 juni
Groep D nnb [D2] - [D4] Londen  
Groep D  nnb [D1] - [D3] Glasgow  
Groep E nnb [E1] - [E3] Dublin  
Zaterdag 20 juni
Groep E nnb [E2] - [E4] Bilbao  
Groep F nnb [F2] - [F4] München  
Groep F nnb [F1] - [E3] Boedapest  
Zondag 21 juni
Groep A nnb [A2] - [A3] Rome  
Groep A nnb [A4] - [A1] Bakoe  
Maandag 22 juni
Groep B nnb [B2] - [B3] Sint-Petersburg  
Groep B nnb [B4] - [B1] Kopenhagen  
Groep C nnb [C2] - [C3] Boekarest  
Groep C nnb [C4] - [C1] Amsterdam  
Dinsdag 23 juni
Groep D  nnb [D2] - [D3] Londen  
Groep D nnb [D4] - [D1] Glasgow  
Woensdag 24 juni
Groep E nnb [E2] - [E3] Dublin  
Groep E nnb [E4] - [E1] Bilbao  
Groep F nnb [F2] - [F3] München  
Groep F nnb [F4] - [F1] Boedapest  
   

Speelschema EURO2020 | Knock-out fase

Datum Tijd Wedstrijd Speelstad Uitslag
Achtste Finales
Zaterdag 27 juni nnb [2A] - [2B] Amsterdam  
Zaterdag 27 juni nnb [1A] - [2C] Londen  
Zondag 28 juni nnb [1C] - [3DEF] Boedapest  
Zondag 28 juni nnb [1B] - [ADEF]  Bilbao  
Maandag 29 juni nnb [2D] - [2E] Kopenhagen  
Maandag 29 juni nnb [1F] - [3ABC] Boekarest  
Dinsdag 30 juni nnb [1D] - [2F] Dublin  
Dinsdag 30 juni nnb [1E] - [3ABCD] Glasgow  
Kwart Finales
Vrijdag 3 juli 18.00 Winnaar #41 - Winnaar #42 Sint-Petersburg  
Vrijdag 3 juli 21:00 Winnaar #39 - Winnaar #37 München  
Zaterdag 4 juli 18.00 Winnaar #40 - Winnaar #38 Bakoe  
Zaterdag 4 juli 21.00 Winnaar #43 - Winnaar #44 Rome  
Halve Finales
Dinsdag 7 juli 18.00 Winnaar #45 - Winnaar #46 Londen  
Woensdag 8 juli 21:00 Winnaar #48 - Winnaar #47 Londen  
Finale voor 3e plaats
Zaterdag 6 juli 17:00      
Finale
Zondag 12 juli 21.00 Winnaar #49 - Winnaar #50 Londen  
Telefoon 088 - 10 30 750
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
Sunweb Sports & Events
Sunweb Sports & Events
Aagje Dekenstraat 51
8023 BZ Zwolle
Email info@sunwebsportsevents.nl
Telefoon +31 (0)88 10 30 750
KvK 05059071
BTW nr. NL805657915B01
IBAN NL96 RABO 0345 5999 18
09:59:03 | 0,25 | sunwebsportsevents | NMT-WEB-119 TourWeb © NetMatch