naar Homepagina
  1. Speelschema Vrouwenvoetbal 2019

Speelschema Vrouwenvoetbal 2019

Op dit moment zijn de OranjeLeeuwinnen present op het mondiale eindtoernooi in Frankrijk. In dit artikel staat alles wat je moet weten over het WK. Lees gauw verder!

Waar en wanneer wordt er gespeeld?
De FIFA Women's World Cup 2019 vindt van 7 juni tot en met 7 juli plaats in negen steden. Valenciennes, Reims, Le Havre, Rennes, Lyon, Grenoble, Nice, Montpellier en Parijs zijn de steden waar de OranjeLeeuwinnen volgend jaar zomer mogelijk naar toe gaan. De openingswedstrijd wordt gespeeld in het Parc des Princes in Parijs, de finale in het Parc Olympique Lyonnais in - zoals de naam reeds doet vermoeden - Lyon. Bekijk hieronder het speelschema of download de printversie hier. Zo kun je gemakkelijk alle uitslagen bijhouden!

Speelschema Frankrijk | Groepsfase

Groep Tijd Wedstrijd Stadion Uitslag 
Vrijdag 7 juni
Groep A 21:00  [A1] Frankrijk - Zuid-Korea [A2] Parc des Princes, Parijs 4-0
Zaterdag 8 juni
Groep B 15:00 [B1] Duitsland - China [B2] Roazhon Park, Rennes 1-0
Groep B 18:00 [B3] Spanje - Zuid-Afrika [B4] Stade Océane, Le Havre 3-1
Groep A 21:00 [A3] Noorwegen - Nigeria [A4] Stade Auguste-Delaune, Reims 3-0
Zondag 9 juni
Groep C 13:00 [C1] Australië - Italië [C2] Stade du Hainaut, Valenciennes 1-2
Groep C 15:30 [C3] Brazilië - Jamaica [C4] Stade des Alpes, Grenoble 3-0
Groep D 18:00 [D1] Engeland - Schotland [D2] Stade de Nice, Nice 2-1
Maandag 10 juni
Groep D 18:00 [D3] Argentinië - Japan [D4] Parc des Princes, Parijs 0-0
Groep E 21:00 [E1] Canada - Kameroen [E2] Stade de la Mosson, Montpellier 1-0
Dinsdag 11 juni
Groep E 15:00 [E3] Nieuw-Zeeland - NEDERLAND [E4] Stade Océane, Le Havre 0-1
Groep F 18:00 [F3] Chili - Zweden [F4] Roazhon Park, Rennes 0-2
Groep F 21:00 [F1] Verenigde Staten - Thailand [F2] Stade Auguste-Delaune, Reims 13-0
Woensdag 12 juni
Groep A 15:00 [A4] Nigeria - Zuid-Korea [A2] Stade des Alpes, Grenoble 2-0
Groep B 18:00 [B1] Duitsland - Spanje [B3] Stade du Hainaut, Valenciennes 1-0
Groep A 21:00 [A1] Frankrijk - Noorwegen [A3] Stade de Nice, Nice 2-1
Donderdag 13 juni
Groep C  18:00 [C1] Australië - Brazilië [C3] Stade de la Mosson, Montpellier 3-2
Groep B 21:00 [B4] Zuid-Afrika - China [B2] Parc des Princes, Parijs 0-1
Vrijdag 14 juni
Groep D 15:00 [D4] Japan - Schotland [D2] Roazhon Park, Rennes 2-1
Groep C  18:00 [C4] Jamaica - Italië [C2] Stade Auguste-Delaune, Reims 0-5
Groep D 21:00 [D1] Engeland - Argentinië [D3] Stade Océane, Le Havre 1-0
Zaterdag 15 juni
Groep E 15:00 [E4] NEDERLAND - Kameroen [E2] Stade du Hainaut, Valenciennes 3-1
Groep E 21:00 [E1] Canada - Nieuw-Zeeland [E3] Stade des Alpes, Grenoble 2-0
Zondag 16 juni
Groep F 15:00 [F4] Zweden - Thailand [F2] Stade de Nice, Nice 5-1
Groep F 18:00 [F1] Verenigde Staten - Chili [F3] Parc des Princes, Parijs 3-0
Maandag 17 juni
Groep B 18:00 [B2] China - Spanje [B3] Stade Océane, Le Havre 0-0
Groep B 18:00 [B4] Zuid-Afrika - Duitsland [B1] Stade de la Mosson, Montpellier 0-4
Groep A 21:00 [A4] Nigeria - Frankrijk [A1] Roazhon Park, Rennes 0-1
Groep A 21:00 [A2] Zuid-Korea - Noorwegen [A3] Stade Auguste-Delaune, Reims 1-2
Dinsdag 18 juni
Groep C  21:00 [C4] Jamaica - Australië [C1] Stade des Alpes, Grenoble 1-4
Groep C 21:00 [C2] Italië - Brazilië [C3] Stade du Hainaut, Valenciennes 0-1
Woensdag 19 juni
Groep D 21:00 [D4] Japan - Engeland [D1] Stade de Nice, Nice 0-2
Groep D 21:00 [D2] Schotland - Argentinië [D3] Parc des Princes, Parijs 3-3
Donderdag 20 juni
Groep E 18:00 [E4] NEDERLAND - Canada [E1] Stade Auguste-Delaune, Reims 2-1
Groep E 18:00 [E2] Kameroen - Nieuw-Zeeland [E3] Stade de la Mosson, Montpellier 2-1
Groep F 21:00 [F4] Zweden - Verenigde Staten [F1] Stade Océane, Le Havre 0-2
Groep F 21:00 [E2] Thailand - Chili [F3] Roazhon Park, Rennes 0-2
   

Speelschema Frankrijk | Knock-out fase

Datum Tijd Wedstrijd Stadion  
Ronde 16
Zaterdag 22 juni 17:30 [1B] Duitsland - Nigeria [3ACD] Stade des Alpes, Grenoble 3-0
Zaterdag 22 juni 21:00 [2A] Noorwegen - Australië [2C] Stade de Nice, Nice 1*-1
Zondag 23 juni 17:30 [1D] Engeland - Kameroen [3BEF] Stade du Hainaut, Valenciennes 3-0
Zondag 23 juni 21:00 [1A] Frankrijk - Brazilië [3CDE]  Stade Océane, Le Havre 2-1
Maandag 24 juni 18:00 [2B] Spanje - Verenigde Staten [1F] Stade Auguste-Delaune, Reims 1-2
Maandag 24 juni 21:00 [2F] Zweden - Canada [2E] Parc des Princes, Parijs 1-0
Dinsdag 25 juni 18:00 [1C] Italië - China [3ABF] Stade de la Mosson, Montpellier 2-0
Dinsdag 25 juni 21:00 [1E] NEDERLAND - Japan [2D] Roazhon Park, Rennes 2-1
Kwart Finales
Donderdag 27 juni 21:00  Noorwegen - Engeland Stade Océane, Le Havre 0-3
Vrijdag 28 juni 21:00  Frankrijk - Verenigde Staten Parc des Princes, Parijs 1-2
Zaterdag 29 juni 15:00 Italië - Nederland Stade du Hainaut, Valenciennes 0-2
Zaterdag 29 juni 18:30  Duitsland - Zweden Roazhon Park, Rennes 1-2
Halve Finales
Dinsdag 2 juli 21:00 Engeland - Verenigde Staten Stade de Lyon, Lyon 1-2
Woensdag 3 juli 21:00 Nederland - Zweden Stade de Lyon, Lyon 1-0
Finale voor 3e plaats
Zaterdag 6 juli 17:00 Engeland - Zweden Stade de Nice, Nice 1-2
Finale
Zondag 7 juli 17:00 Verenigde Staten - Nederland Stade de Lyon, Lyon 2-0

Bron: FIFA
Telefoon 088 - 10 30 750
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag
Sunweb Sports & Events
Sunweb Sports & Events

Email info@sunwebsportsevents.nl
Telefoon +31 (0)88 10 30 750
KvK 05059071
BTW nr. NL805657915B01
IBAN NL96 RABO 0345 5999 18
00:48:57 | 0,05 | sunwebsportsevents | NMT-WEB-119 TourWeb © NetMatch